+421 915 79 79 79

NAJČASTEJŠIE KLADENÉ OTÁZKY

Ak máte nejakú otázku týkajúcu sa kúpy rekreačných objektov v Holiday Village Tatralandia, vyplňte prosím formulár pod textom a my Vám odpíšeme.

 

Miesto pre Vašu otázku

 

Zodpovedané otázky

 

Samozrejme je možné založiť kupovaný objekt v ktorejkoľvek banke. Riešime výber jednej banky, ktorej podmienky budú výrazne výhodnejšie ako ostatných. Určite kontaktujte nášho obchodníka, ktorý Vám poskytne úplné informácie a súčinnosť.

Nie, tie zostávajú vo vlastníctve HVT. Kupujúci však kúpou objektu získava aj práva vjazdu, prejazdu a vstupu oprávneného z vecného bremena na všetky komunikácie v Holiday Village TATRALANDIA.

V obdobím 01.04.2017 - 31.03.2018 bola vyťaženosť 50,5%. V lete je podstatne vyššia ako v ostatných ročných obdobiach.

Áno, spíšu sa a TMR stanoví termín ich odstránenia.

Služby recepcie zahŕňajú odovzdávanie kľúčov klientovi, jeho prípadný check-in (prihlásenie do hotelového systému - je podmienkou, ak klient chce mať prenos čerpania z čipu na hotelový účet) a check-out (odhlásenie), prevzatie kaucie a jej vrátenie, v prípade ak bude upratanie zabezpečené cez TMR, tak aj kontrola inventáru (inak musí skontrolovať inventár poverená osoba majiteľom).

Aquapark má v ponuke rôzne permanentky a viacnásobné vstupy, ktoré budú môcť majiteľ nehnuteľnosti a jeho klienti využiť s 20% zľavou.

Áno, základný cenník upratovania, výmeny bielizne (posteľné pádlo a uteráky) a ostatných hotelom poskytovaných služieb Vám vieme poslať obratom mailom.