+421 915 79 79 79

 

O projekte GINO PARADISE Tbilisi ****

 

Projekt investičných apartmánov GINO PARADISE Tbilisi je ďalšou kapitolou úspešného gruzínskeho príbehu o krajine neopakovateľných turistických zážitkov spojených s exkluzívnymi službami. Na brehu Tbiliského mora, pár minút od letiska v hlavnom meste, v centre ambiciózneho komplexu GINO Green City pri aquaparku, ponúkne hotel 219 apartmánov na prenájom prudko rastúcemu počtu turistov zo všetkých krajín. Môžete byť pri tom a spoľahlivo profitovať z ekonomického rastu celej krajiny.

 

 

Príležitosť vytvorená na mieste rozmachu

 

Gruzínsko zažíva rozvoj turistického ruchu aký sa odohral na Slovensku pred desiatimi rokmi. Atraktívnu krajinu ročne navštevuje tisíce turistov z celého sveta, najmä Ruska a západnej Európy a Gruzínci robia všetko pre to, aby sa tu výborne cítili a opäť sa pravidelne vracali. Nie je to iba o atrakciách a službách, ale aj podpore turizmu zo strany vlády.

 

Vďaka nášmu projektu tak pre investora zo Slovenska vzniká príležitosť kúpiť investičný apartmán za ceny spred desiatich rokov a prudký rozmach turistického ruchu premeniť na najvyšší možný výnos.

 

Výstavba napreduje rovnako intenzívne ako dopyt po ubytovaní. Kolaudácia je plánovaná na 1.Q 2022.

 

 

 

Projekt využíva to najlepšie

 

Úspech projektu ovplyvňuje niekoľko dôležitých faktorov. Prvým a základným z nich je skúsený developer, ktorý dokáže pre projekt získať to najlepšie. Tým je Nodari Giorgadze, ktorý má za sebou desiatky úspešných projektov v oblasti cestovného ruchu.

 

Pre Apartmány GINO v Gruzínsku vybral nádherné miesto na brehu veľkého jazera (Tbiliské more), v komplexe GINO Green City (rekreačné „mestečko“ s rozlohou 150ich hektárov pre 25 tisíc ľudí s infraštruktúrou, obchodmi, promenádou a jacht klubom), len pár minút jazdy autom z hlavného mesta Tbilisi, kam sa turisti pohodlne dopravia lietadlom. 

 

Rovnako starostlivo vybral dodávateľov a materiály tak, aby štvorhviezdičkový štandard mohol každý rok uspokojiť stovky aj tých najnáročnejších turistov. Pre investora je už len čerešničkou na torte systém prenájmu, ktorý sa postará o všetky fázy procesu prenajímania a tak prinesie bezstarostný garantovaný výnos z investície.

 

 

Investícia postavená na zabezpečených základoch 

Celú výstavbu apartmánového domu financuje jej tvorca a hlavný investor, Nodari Giorgadze a slovenská štátna banka. Budúci investori do apartmánov všetky svoje náklady hradia na účet tejto banky a tá ich uvoľňuje priamo iba na účel výstavby až po dôkladnej kontrole jej priebehu. Základy dôvery sú teda postavené nie len na dobrom mene, ale aj na finančných zárukách.

 

Nájomná zmluva, ktorú investor pri nákupe apartmánu podpisuje na dobu desiatich rokov, garantuje investorovi ročný výnos, vyplácaný štvrťročne.

 

 

Pre investora benefity naviac

Pri nadizajnovaní investičného projektu nevnímame budúceho majiteľa iba ako investora. Myslíme aj na to, aby si mohol so svojou rodinou užiť všetky turistické atrakcie a lákadlá Gruzínska. Každý majiteľ má možnosť využiť apartmán až 30 dní pre vlastný pobyt, z toho dokonca 10 dní v tej najlepšej sezóne, aby svoju investíciu premenil nie len na výnos, ale aj na krásne zážitky.

 

Gruzínsko pred rokmi vykročilo na cestu modernej  krajiny a stalo sa stabilným mostom medzi juhovýchodnou Európou a áriou, otvorilo sa turistickému ruchu a v spolupráci s developermi prinieslo jedinečné príležitosti pre individuálnych investorov. Môžete byť aktívne pri tom, ako sa aj vďaka projektu GINO Paradise Apartments Tbilisi, táto krajina odrazí do novej éry. Obdobia, keď jej unikátnu kultúru spozná celý svet. Odvďačí sa vám vysokým výnosom z vašej investície a gruzínskou pohostinnou kultúrou.

Výpočet výnosu