+421 915 79 79 79

O projekte Chalets Jasná Záhradky

Predstavujeme Vám jedinečnú možnosť investície do chaletov s výnosom v exkluzívnej lokalite najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku - Jasná Nízke Tatry.

Investícia bez starostí

 

Chalets Jasná Záhradky je súčasťou projektu Chalets Jasná Collection**** vo vlastníctve spoločnosti TMR, a.s.. TMR ponúka budúcim majiteľom spoluprácu v zmysle vyťažovania chaletov, a tým zabezpečí bezstarostnú a návratnú investíciu. Viac informácií o investícii TU.

Exkluzívne chalety na zjazdovke

 

Jednotlivé chalety sú situované priamo pri zjazdovke (ski-in & ski-out) a ponúkajú ničím a nikým nerušené súkromie nízkotatranskej prírody, predávajú sa vrátane pozemku. Predáva sa vždy celý chalet, v ktorom sa nachádzajú 2 apartmány. Chalety boli postavené pred cca 9 rokmi, sú plne vybavené a po čiastočnej rekonštrukcii. Bližšie informácie poskytneme na vyžiadanie.

Top turistická lokalita

 

Jasná je najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku a nachádza sa v Nízkych Tatrách, v srdci Demänovskej doliny. Časť Jasná - Záhradky sa nachádza v nadmorskej výške 1028 m. n. m. a je nástupnou stanicou viacerých lanoviek.