+421 915 79 79 79

Holiday Village Tatralandia

Jedinečný a nezameniteľný komplex rekreačných chatiek a apartmánov na Liptove - sa predáva ako forma investície pre individuálnych investorov.

Holiday Village Tatralandia leží v srdci Liptova - v jednom z najkrajších kútov Slovenska. Nachádza sa v tesnej blízkosti – len pár metrov od AQUAPARKU Tatralandia - najväčšieho aquaparku na Slovensku, v Česku a v Poľsku.

Celý komplex tvorí 155 rekreačných objektov (90 apartmánov a 65 rekreačných chatiek), ktoré sú rozdelené do 11 štýlových osádpričom každá z nich je niečím špecifická.

Komplex dopĺňa hlavná budova hneď pri vstupe do areálu, ktorej súčasťou je aj konferenčné centrum, recepcia, kancelárie a reštaurácia s kapacitou 200 osôb, ktoré vám poskytnú služby spojené s príjemne strávenou dovolenkou, či konferenciou.

Nájdete tu všetko od obchodu s potravinami cez požičovňu športových potrieb, spoločenské hry, 5 D kino, bowling, športoviská - streetball, volleybal, basketball, tenisový kurt s umelým trávnikom a osvetlením, stolnotenisové stoly, ruské kolky, exteriérové kolky, šípky, airhockey, detské preliezačky a šmýkačky, ohniská, grily a v zimnom období prírodné klzisko.

 

Pri kúpe rekreačného objektu v Holiday Village Tatralandia sa môžete podľa účelu a spôsobu využívania objektu rozhodnúť pre variant, ktorý je pre Vás najvhodnejší. Výberom ktoréhokoľvek variantu nie je žiadnym spôsobom obmedzené vlastnícke právo k nehnuteľnosti.

 

Variant A s vyťažovaním Rekreačná chatka na Liptove s garantovaným výnosom.
Tento variant kúpy chaty alebo apartmánu je vhodný pre ľudí, ktorí uprednostňujú garantovaný výnos 5% a ponechajú vyťažovanie nehnuteľnosti spoločnosti TMR, a.s. na dobu 9 rokov.
Variant B bez vyťažovania Rekreačná chatka na Liptove po celý rok.
Tento variant je vhodný pre ľudí, ktorí chcú rekreačnú nehnuteľnosť na Liptove využívať počas celého roka pre vlastné rekreačné účely, a ľudí a organizácie podnikajúce v oblasti rekreačného ubytovania.