+421 915 79 79 79

 

Získajte najvyšší výnos z nehnuteľnosti

 

7% ročný garantovaný výnos z investície do nehnuteľnosti je vyšší, ako mal doteraz hociktorý iný investor. Pozrite sa, ako je tento príjem garantovaný a čo všetko vám táto unikátna investícia do nehnuteľnosti ponúka.

 

 

 

Váš príjem je garantovaný

 

Výška ročného garantovaného príjmu je možná vďaka lokalite komplexu, v ktorom sa investičný apartmán nachádza, pretože ide o medzinárodne obľúbené turistické centrum neďaleko hlavného mesta Tbilisi.

 

Developer je zárukou spoľahlivosti

 

Ponúkané investičné apartmány sa budujú v rámci rekreačného komplexu, ktorý je presnou kópiou projektu GINO PARADISE Bešeňová ****. Developerom je spoločnosť medzinárodne uznávaného investora a podnikateľa Nodariho Giorgadzeho, ktorý má za posledné desaťročia za sebou množstvo úspešne realizovaných podnikateľských zámerov. Dokonca sa mu podarilo pomenovať ulicu, na ktorom budú apartmány stáť ako Bešeňová street.

 

Kto je Nodari Giorgadze?

 

 

GREEN CITY ponúkne ešte viac ako Aquapark Bešeňová

 

Projekty investičných apartmánov na Slovensku a v Gruzínsku sú si veľmi podobné, no resort GREEN CITY pri hlavom meste Tbilisi ponúkne oveľa viac. Bude vystavený na brehu obrovského jazera a jeho aquapark zažíva turistický rozmach, ktorého trend je porovnateľný s rozvojom u nás pred desiatimi rokmi. Ak ste teda zmeškali najlepší čas investovať na Slovensku, napredujúce Gruzínsko vám túto príležitosť opäť dáva.

 

 

 

Projekty sú už v plnom prúde

 

Na Slovensku je stavba už skolaudovaná a od leta 2021 spustená do prevádzky, v Gruzínsku je hrubá stavba dokončená. Rozdiel je v tom, že slovenské apartmány sú už takmer vypredané a tie gruzínske, vďaka prudkému rozvoju krajiny a jej turizmu, ponúkajú výnos až 7%.

 

 

 

Je možné mať až 100% zisk z celej investície

Máte možnosť zároveň získať opciu na odpredaj apartmánu po 10ich rokoch za 130% kúpnej ceny. Túto ponuku už využili niektorí z investorov, ktorí nestihli zakúpiť slovenské apartmány. Je to jedinečná príležitosť na zhodnotenie vašich peňazí.

 

 

 

O vyťažovanie apartmánov je postarané

O váš budúci pasívny príjem sa nemusíte starať, pretože o vyťažovanie, správu a údržbu investičného aparmtánu sa stará správcovská spoločnosť. Rozhodnúť sa môžete medzi niekoľkými spôsobmi využívania a vyťažovania apartmánov podľa svojich predstáv. Každý má iné podmienky.

 

 

Môže si apartmány v turistiskom raji užiť aj moja rodina?

Áno, podľa vybraného spôsobu vyťažovania máte k dispozícii pre seba a svoju rodinu toto nádherné miesto až na 30 dní grátis majiteľského pobytu

 

 

 

Rozhodnutie v pravý čas

Prečítajte si nielen základnú ponuku investície, ale najmä tie zvýhodnené pre tých, ktorí sa rozhodnú investovať včas. Návratnosť ich investície pri tejto ponuke vzrastie o desiatky percent.

 

Príďťe do našej kancelárie, pozrieme sa spolu na všetky parametre investície, vývoj turistického ruchu a nehnuteľností a možno s nami pôjdete aj do Gruzínska. Pozrieť sa, ako skutočne vyzerá luxusný turistický resort.

 

 

 

 

Výpočet výnosu