+421 915 79 79 79

 

Čo získate investíciou v Demänovej village?

Celý koncept projektu prináša výnos majiteľom apartmánov a chát bez nutnosti ich osobnej účasti. Mimo majiteľských pobytov bude nehnuteľnosť prinášať zisk, a tak sa bude investícia zhodnocovať na mesačnej báze. Predpokladaný výnos je 5-10% p.a. Hodnota Vašej nehnuteľnosti rastie aj vďaka budovaniu atraktívnych služieb priamo v rezorte.

Hotelový program - umožňuje majiteľovi využívať nehnuteľnosť s hotelovými službami a v čase jeho neprítomnosti ju prenajímať.

Flexibilnosť a bezstarostnosť - nehnuteľnosť môžete používať iba pre vaše potreby alebo ju môžete prenajímať prostredníctvom spoločnosti, ktorá zabezpečuje hotelovú prevádzku rezortu.

Lokalita, v ktorej sa projekt nachádza zabezpečí, že máte všade blízko. Demänovská dolina patrí medzi najnavštevovanejšiu lokalitu Nízkych Tatier. Najväčšie turisticko-športové a hlavne lyžiarske stredisko je len 15 minút od rezortu Demänová village.

Všetky služby ako reštaurácia PINUS, kongresové priestory, fitness a wellness centrum, obchod s potravinami, domácu pekáreň, SKI centrum priamo v rezorte, obchod so športovým oblečením, testovacie centrum a požičovňu lyží a bicyklov, takisto KIDS zónu a Funcenter nájdete priamo v rezorte.