+421 915 79 79 79

Nové chaty DELUXE v Holiday Village Tatralandia

 

V ponuke máme 16 nových luxusných rekreačných domov nachádzajúcich sa v chatovom rezorte Holiday Village Tatralandia. Chata DELUXE je jednopodlažný dvojizbový apartmán s kapacitou 2 pevných lôžok a možnosťou dvoch prísteliek (1 rozkladacie kreslo v spálni a 1 v obývačke).  Chata sa predáva kompletne zariadená.

 

Chay sa budú nachádzať v chatovej oblasti Bobrovečky I. Začiatok výstavby rekreačných domov je v 03/2022 a plánované dokončenie a odovzdanie domov majiteľom je v 12/2022. Výmera chaty je 34,39 ma terasy 12,5 m2. Pohodlné parkovanie je zabezpečené na priľahlej ceste. 

 

 

Top rekreačná lokalita Liptov pri aquaparku Tatralandia

Predávané chaty sa nachádzajú v centre diania Holiday Village Tatralandia, no zároveň v pokojnej a tichej osade Bobrovečky I. Areál HVT  sa nachádza v bezprostrednej blízkosti celoročne otvoreného aquaparku Tatralandia a ponúka množstvo atrakcií na jednom mieste – ihriská, športoviská, reštauráciu a mnoho ďalších.

Pohodlná dlhodobá investícia a vysoký výnos

Vyťažovací program apartmánov je robený poolovým systémom so zaujímavým podielom na zisku pre majiteľa až 60% z tržieb. Vyťažovateľ si zo 40% podielu hradí recepciu, marketing, upratovanie, výmenu prádla a poistenie zodpovednosti za škodu. Vašimi nákladmi počas vyťažovaní sú len náklady za dodávku médií (za dodávku studenej vody, za odvod odpadových vôd, za dodávk elektrickej energie). Zmluva s vyťažovacou spoločnosťou je uzatvorená na 6 + 3 roky. Pri kúpe na platcu DPH je možný odpočet DPH.

Benefity pre majiteľa nehnuteľnosti

Majiteľ apartmánu ročne dostane 32 jednorazových vstupov do aquaparku Tatralandia alebo skipasov, neobmedzený počet dní majiteľského pobytu v mimosezóne a iné benefity.

Splátkový kalendár

  • 1. splátka - 5.000,- € pri podpise rezervačnej zmluvy,
  • 2. splátka - doplatok do 50% ceny pri podpise Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve,
  • 3. splátka - 25% po dokončení hrubej stavby,
  • 4. splátka - 15% po získaní právoplatného kolaudačného rozhodnutia,
  • 5. splátka - 10% pri podpise Kúpnej zmluvy.