+421 915 79 79 79

Projekty GINO Holding

Rezorty nesúce meno Nodari Giorgadze je možné nájsť v rôznych častiach Slovenska a Gruzínska. 

 

GINO Wellness hotel Mtskheta

 

Gino Wellness Mtskheta je butikový hotel, ktorý sa nachádza v starom historickom meste Gruzínska, 15 km od hlavného mesta Tbilisi. Hotel má nádherný výhľad na hory Zedanzeni, Svetitskhoveli a na typický gruzínsky kláštor.

GINO Wellness hotel Rabati

 

Tento hotel je úžasným miestom na pobyt. Je to jediný hotel na Kaukaze, ktorý sa nachádza vo vnútri múrov historickej pevnosti Rabath priamo v historickom centre mesta Akhaltsikhe.

GINO Park Palace Orlové

 

V pokojnej lokalite mestskej časti Považskej Bystrice sídli v historickej budove barokového kaštieľa z roku 1612 jedinečný hotel, ktorý obklopuje čarovné okolie parku.

Aquapark Bešeňová

 

Z pôvodne mestského kúpaliska s tromi bazénmi vybudoval Nodari Giorgadze jeden z najvyhľadávanejších aquaparkov v strednej Európe s množstvom atrakcií, reštauračných a ubytovacích zariadení. 

 

Aquapark GINO PARADISE Tbilisi

 

Dvojička slovenského aquaparku v gruzínskom Tbilisi je prvou (už ukončenou) etapou výstavby ekologického mestečka GINO Green City na brehu Tbiliského mora (rezervoára).

GINO PARADISE Bešeňová****

 

Apartmány GINO PARADISE Bešeňová**** budú už od budúceho roka k dispozícii návštevníkom Liptova, ktorí si v nich budú môcť užívať jedinečné vybavenie a služby.

GREEN CITY Tbilisi

 

Sedem kilometrov od historického centra Tbilisi na brehu Tbiliského mora bude na území 150 hektárov vybudované mestečko GINO Green City pre 25 tisíc ľudí s celou infraštruktúrou, obchodmi, promenádou, jacht klubou a inými službami.

GINO BAKURIANI Snow resort

 

Novým typom rezortu spoločnosti GINO Holding bude plánovaná výstavba hotela so 120 izbami v lyžiarskom stredisku Bakuriani.

Výpočet výnosu