+421 915 79 79 79

Nové chaty a viladomy na predaj

 

Veľkou výhodou umiestnenia nových chát bude ich jedinečná poloha a architektúra. Umiestnené budú priamo na zjazdovke, čo zvyšuje exkluzivitu týchto chát. Prekvapia vás nové materiály, dispozičné riešenia a moderný škandinávsky štýl. Chaty a viladomy na predaj sú svojím vybavením a konštrukciou určené na celoročné bývanieInvestičná chata na predaj patrí k ekologickým, úsporným a hlavne k unikátnym stavbám v Demänová Village. Naprojektované boli ako vysokokvalitné a dvojpodlažné stavby pre 6 až 14 osôb. Strohý dizajn kombinuje minimalizmus, jednoduchú paletu farieb s použitím kvalitných materiálov a masívneho dreva, čo vytvára simplicitné a čisté línie vzbudzujúce pocit sviežosti, priestrannosti a čistoty. Vďaka ich skvelej polohe budete mať všetko po ruke - len na skok do reštaurácie PINUS, do wellnessu či s deťmi do Kids zóny. Ďalšie výhody investície do chaty v rezorte Demänová village sú:

  • unikátna drevostavba,

  • správa a komplet starostlivosť o Váš dom a pozemok,

  • pekný výhľad,

  • fun center pre celú rodinu,

  • moderný wellness a fitness centrum,

  • tiché prostredie,

  • reštaurácia s bio jazierkom priamo v rezorte,

  • zabezpečenie strážnou službou a stálou recepciou,

  • ski centrum a lyžiarska škola v rezorte,

  • exkluzívne služby na jednom mieste

 

Mapa voľných objektov Demänová Village

Mapa chát Demänová Village

Chata Family

Táto chata na predaj je svojím vybavením a konštrukciou určená na celoročné bývanie, a preto sa dá nazvať aj rekreačným domom. Dispozične je riešená pre rodinu alebo skupinu 4-10 osôb.

Dominantou prízemia je obývacia izba s kuchyňou, jedálňou a presklennou prednou časťou s výstupom na terasu. Súčasťou prvého poschodia je aj vstupná hala, kúpeľňa a samostatné WC. Na druhom poschodí sa nachádzajú dve dvojlôžkové izby s rekuperáciou a výhľadom na liptovskú prírodu. Chata sa predáva komplet zariadená. K dispozícii je aj odkladacia komora na bicykle a dve parkovacie miesta. Táto chata ponúka aj možnosť privátneho wellnessu v podzemnom podlaží so saunou a vírivkou.

Viladom

Táto chata na predaj je svojou dispozíciou určená pre 8 až 10 osôb. K dispozícii sú 3 spálne a 2 kúpeľne so sprchovými kútmi a dvomi oddelenými toaletami. Dominantou prízemia je obývacia miestnosť s výstupom na terasu a plne vybavenou kuchyňou so vstavanými spotrebičmi. Na chate sa nachádza dostatok úložného priestoru vďaka šatníkovým skriniam. Predáva sa ako komplet zariadená aj s krbovou pieckou, ktorá je súčasťou obývacej miestnosti.

Viladom ponúka možnosť doplnkového variantu prízemného podlažia vo forme spoločenskej miestnosti, relaxačnej zóny alebo ďalšieho samostatného apartmánu.

Viladom view

Táto chata na predaj je dispozične riešená pre 8 až 10 ľudí. K dispozícii sú 3 spálne a 2 kúpeľne so sprchovými kútmi a dvomi oddelenými toaletami. Dominantou prízemia je obývacia miestnosť s výstupom na terasu a plne vybavenou kuchyňou so vstavanými spotrebičmi. Na chate sa nachádza dostatok úložného priestoru vďaka šatníkovým skriniam. Predáva sa komplet zariadená aj s krbovou pieckou, ktorá je súčasťou obývacej miestnosti.

Viladom view ponúka možnosť doplnkového variantu prízemného podlažia vo forme spoločenskej miestnosti, relaxačnej zóny alebo ďalšieho samostatného apartmánu.