+421 915 79 79 79

Holiday Village Tatralandia

Jedinečný a nezameniteľný komplex rekreačných chatiek a apartmánov na Liptove - sa predáva ako forma investície pre individuálnych investorov.

Tatry Mountain Resorts, a.s. (TMR) je akciová spoločnosť a jej akcie sú kótované na burze v Bratislave, Prahe a dokonca aj vo Varšave, teda predávajú sa na trhoch v troch štátoch.

Z toho dôvodu, že spoločnosť chce dať šancu aj malým investorom podieľať sa na úspechu Tatier (v zmysle marketingového sloganu "Od tých čo milujú Tatry, pre tých čo milujú Tatry.") , chceme, aby na rozvoji Tatier malo záujem čo najviac ľudí.

Keďže akciový trh na Slovensku nemá až takú tradíciu, hľadáme aj iné možnosti pre privátnych investorov, ktorí by sa chceli na úspechu a rozvoji Tatier podieľať.

Takýmto projektom je aj predaj Holiday Village Tatralandia.

Aj preto sú až dva varianty predaja zamerané na to, aby TMR naďalej prevádzkovala tento ubytovací areál, ale aby aj majiteľ nehnuteľnosti mal z toho výnosy a benefity.

Zatiaľ, čo sa v predchádzajúcom roku celoslovenský priemer obsadenosti pohyboval okolo 28%, za posledných 12 mesiacov (01.05.2012 - 30.04.2013) v Holiday Village Tatralandia to bolo až 50,5%. Rovnako nárast tržieb z ubytovania bol za poslednú zimnú sezónu až o 30%, oproti predchádzajúcemu roku.

A práve to, že Holiday Village Tatralandia má pozitívny trend, nás presvedčilo, že je to správny objekt, ktorý by sme mohli ponúknuť.

Samozrejme vychádza to aj z toho, že Holiday Village Tatralandia je areál zložený z menších objektov a teda je vhodnejší na súkromné vlastníctvo jednotlivých častí ako napríklad hotel.

... od tých čo milujú Tatry, pre tých čo milujú Tatry!

Holiday Village Tatralandia leží v srdci Liptova - v jednom z najkrajších kútov Slovenska. Nachádza sa v tesnej blízkosti – len pár metrov od AQUAPARKU Tatralandia - najväčšieho aquaparku na Slovensku, v Česku a v Poľsku.

Nachádza sa v centre dovolenkového diania - s najväčším lyžiarskym a turistickým strediskom Jasná – Nízke Tatry v prostredí čerstvého sviežeho vzduchu, pohody a pokoja pod ochranou nádherných Tatier!

Celý komplex tvorí 155 rekreačných objektov (90 apartmánov a 65 rekreačných chatiek), ktoré sú rozdelené do 11 štýlových osád,pričom každá z nich je niečím špecifická.

Komplex dopĺňa hlavná budova hneď pri vstupe do areálu, ktorej súčasťou je aj konferenčné centrum, recepcia, kancelárie a reštaurácia „Zbojnícka koliba“ s kapacitou 200 osôb, ktoré vám poskytnú služby spojené s príjemne strávenou dovolenkou, či konferenciou.

Nájdete tu všetko od obchodu s potravinami cez požičovňu športových potrieb, spoločenské hry, 5 D kino, bowling, športoviská - streetball, volleybal, basketball, tenisový kurt s umelým trávnikom a osvetlením, stolnotenisové stoly, ruské kolky, exteriérové kolky, šípky, airhockey, detské preliezačky a šmýkačky, ohniská, grily a v zimnom období prírodné klzisko.

Holiday Village s Aquaparkom a Fun parkom sú súčasťou Aqua fun parku - Tatralandia, ktorý je považovaný za najväčší v strednej Európe.

73 objektov predaných, posledných 11 objektov voľných: 6 apartmánov a 5 chát! 

Pozrite si aktuálny cenník.

Pýtajte sa viac na kop@rkspirit.sk 
alebo 0915 79 79 79 !