+421 915 79 79 79

Najlepšia investícia!

Úspešní ľudia venujú vždy určitú energiu a pozornosť svojej budúcnosti a budúcnosti svojich potomkov. Často sa rozhodnú investovať svoj čas, energiu, ale hlavne peniaze tak, aby si v bližšej, či vzdialenejšej budúcnosti zabezpečili určitú istotu. Niektorí sa snažia svoju investíciu zhodnotiť a následne predať, iní hľadajú istotu v podobe pravidelného dlhodobého príjmu. Niekto investuje do akcií na burze, niekto kupuje zlato, iný nehnuteľnosti. Pri pohľade na budúcu generáciu sa veľmi užitočnou ukazuje investícia do vzdelania, najmä pokiaľ je použiteľné v praxi...

Ako by vyzerala najlepšia investícia podľa Vás? Akú návratnosť by mala mať skutočne dobrá investícia? Aké riziko ľudia pri investovaní podstupujú? Ktorá investícia je najbezpečnejšia?

Najuniverzálnejšou a asi aj najpoužívanejšou poučkou v súvislosti s investovaním je:

Diverzifikujte riziko! To znamená rozčleňte ho! Napríklad do viacerých odvetví, prípadne lokalít. Nevsádzajte všetko iba na jednu kartu. Bez ohľadu na to ako lákavo táto karta vyzerá!

Veľa ľudí s obľubou investuje do nehnuteľností. Tie majú niekoľko vlastností, ktoré z nich (vo veľkej väčšine prípadov) robia ideálnu investíciu. Pozrime sa teraz spolu na ne:

 1.  Originalitajedinečnosť.  Už z definície samotného slova nehnuteľnosť vyplýva, že táto je viazaná na konkrétny pozemok a teda aj konkrétny priestor.
 2. Ich cena s vekom rastie. Pokiaľ ste v duchu namietli, že nie vždy a všade, máte pravdu. Ako v každom inom obchodnom odvetví aj v tomto cenu určuje trh. A trh je vždy výsledkom porovnania ponuky a dopytu... Skúste si však zistiť, akú mal Váš dom, či byt hodnotu pred 15, 10 a 5 rokmi a uvidíte veľmi zaujímavé čísla!
 3. Možnosť veľmi slušného prenájmu (výnosu). Posunutím užívacieho práva k nehnuteľnosti za odplatu na tretiu osobu – a to tak dlhodobo, ako i krátkodobo v rámci turistického ruchu.
 4. Veľmi nízke riziko. Na rozdiel napríklad od akcií, cena nehnuteľností neklesne povedzme o 80% nadobúdacej ceny. Je totiž (na rozdiel od spomínanej akcie) určená reálnou technickou, spoločenskou a v neposlednom rade aj úžitkovou hodnotou. Samozrejme neslobodno pri jej výbere pozabudnúť na dôležitosť lokality.
 5. Uspokojuje jednu zo základných ľudských potrieb – bývanie. Vždy je lepšia investícia do základných ľudských potrieb. 

Skúste si teraz sami pre seba porovnať tieto vlastnosti pri rôznych druhoch investícií. Čo Vám vyšlo? Umiestnili sa nehnuteľnosti niekde na najvyšších stupňoch „investičného rebríčka“?

Táto webstránka má ambíciu prinášať Vám možnosti zaujímavého investovania finančných prostriedkov v rôznych odvetviach, prevažne však do nehnuteľností. Veríme, že Vám ponúkneme presne to, čo Vám prinesie zaujímavé zhodnotenie Vášho kapitálu...

Veľa zákazníkov realitnej kancelárie RK SPIRIT nás pravidelne kontaktuje a žiada od nás tip na skutočne zaujímavú a výhodnú investíciu do nehnuteľnosti. Som naozaj úprimne rád, že Vám skutočne výhodnú a exkluzívnu investíciu môžem predstaviť. Je to investícia do kúpy rekreačnej chatky, či apartmánu v HOLIDAY VILLAGE TATRALANDIA, nachádzajúceho sa priamo v areáli najväčšieho celoročného zábavného parku s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku - TATRALANDII. Túto investíciu sme pre Vás pripravili v spolupráci s Tatry mountain Resorts, a.s. (v skratke aj TMR, a.s.). Prečo by mohla byť zaujímavá práve pre Vás?

 1. Spolu 155 rekreačných chatiek a apartmánov sa nachádza na absolútne perfektnom mieste, iba pár metrov od celoročne využívaného Aquaparku TATRALANDIA. Tiež blízkosť vodnej nádrže Liptovská Mara dodáva tejto lokalite neopakovateľný ráz.
 2. Blízkosť TATRALANDIE bude (najmä pre cieľovú skupinu rodín s deťmi) veľmi zaujímavou vlastnosťou, najmä pri možnosti využívať viacnásobný vstup do Aquaparku.
 3. Spoločnosť TMR, a.s, sa v závislosti od kupujúcim vybratej varianty predaja, zaväzuje vyplácať každoročne 5% z nadobúdacej kúpnej ceny ako garantovaný výnos. A to - a teraz pozor – za iba 4 mesiace v roku (od 1.6. do 30.9.). Okrem toho má kupujúci nárok na AQUA PASSY A SKI PASSY. Ich počet je závislý od kúpnej ceny chatky. Nedá mi na tomto mieste nepristaviť sa pri skutočnosti, ktože to ten výnos garantuje... TMR, a.s. je najsilnejšou spoločnosťou podnikajúcou v cestovnom ruchu v SR. Táto spoločnosť sa rozhodla a aj zrealizovala v Jasnej výstavbu jednej z najmodernejších kabínkových lanoviek v Európe (FUNITEL – za 140.000.000,- €). Nič podobné sa v rámci SR nezrealizovalo určite minimálne dve desaťročia. TMR, a.s. zamestnáva veľmi veľa miestnych obyvateľov – a to aj na manažérskych postoch.
 4. Jedinečnosť lokality zásadným spôsobom znižuje akékoľvek riziká. Ak to trošku pritiahneme za vlasy, tak môžeme povedať že kúpou rekreačného objektu v Holiday Village TATRALANDIA kupujete v podstate akcie, ktoré ale majú podstatne stabilnejšiu hodnotu ako tie klasické burzové... Vašou akciou sa v podstate stane list vlastníctva kupovaného objektu (na ňom je stavba aj prislúchajúce pozemky).
 5. TATRALANDIA už navždy zmenila Liptov ako región cestovného ruchu. Umiestnenie Vašej investície iba pár desiatok metrov od Aquaparku jej dáva fantastickú konkurenčnú výhodu oproti iným, od tohto najvýznamnejšieho strediska cestovného ruchu vzdialenejším nehnuteľnostiam. A vedzte, že vždy bude dosť ľudí, pre ktorých bude ideálnym variantom riešenia rodinnej dovolenky. Koniec-koncov príďte sa sami presvedčiť...

Pre tých, čo rekreačné objekty Holiday Village TATRALANDIA dôverne nepoznajú uvádzame základné info:

 • Na predaj je 155 rekreačných objektov, z toho 12 dvojpodlažných rekreačných chatiek, 53 jednopodlažných rekreačných chatiek a 90 dvojpodlažných apartmánov.
 • Cenník týchto rekreačných domov a apartmánov môžete nájsť tu.
 • Pri kúpe objektu si kupujúci môže vybrať jednu zo 4 variant kúpy a následných benefitov.

Pre viac info a rezervácie nás prosím neváhajte kedykoľvek kontaktovať tu.

           

Mgr. Dušan Štric

Výkonný riaditeľ RK SPIRIT

Chaty a apartmány v Holiday Village Tatralandia za výhodných podmienok opäť v predaji!

Pozrite si aktuálny cenník.

Pýtajte sa viac na reality@rkspirit.sk 
alebo 0915 79 79 79 !

 

Posledných 5 apartmánov v Demänovej  village na predaj!

Kontaktujte predajcu na reality@rkspirit.sk 
alebo 0915 79 79 79 !